Pro zobrazení výsledků stiskněte ENTER, pro zrušení zvolte ESC.

Vyjádření sMoneybox

Helena Drevniakova
Co mi včera ráno vycházelo, dneska je to úplně jinak. Kasa mi řve do mínusu, a velkého. Tak nevím jak se to podařilo "soudruhům" udělat, prostě je někde chyba, a proto hledám usilovně nějaký jednoduchý prográmek.

20. 10. 2016, 09:58

honzat002@seznam.cz
trvalé platby jsou zaúčtované 2x pokud se v minulosti měnila někdy jejich výše, pak jsou před okamžikem zěmny zaúčtovány 2 platby zároveň, pokud už člověk neplatí něco pravidelně a zruší trvalou platbu, tak se automaticky zruší i všechny platby v přehledu plateb, přičemž bych chtěl, aby tam historické platby zůstaty děkuji za snahu vylepšit novou verzi

19. 10. 2016, 19:54

katerina.bouskova@gmail.com
včera jsem myslela, že už se to lepší, když jsem se sešla alespoň na 1 účtu. Dnes jsem zjistila, že už mi to zase nevychází a já mám trvalé platby odečtené 2x.

19. 10. 2016, 17:22

Miluše Bucharová
Jo a čas máte nastavený o 2hod zpátky!

19. 10. 2016, 16:26

Miluše Bucharová
Hlavně to zase nepodělejte.

19. 10. 2016, 16:24

dusanryban@seznam.cz
diky za vyjadreni. Jen jedna otazka . KDY?

19. 10. 2016, 08:00

Lucie Blažejová
Vážení uživatelé, v rámci upgradu aplikace sMoneybox ze staré na novou verzi evidujeme chyby vzniklé tímto převodem. Vaše názory na vzniklé chyby, které nám zasíláte ve fóru nebo na facebookovém profilu evidujeme a v současné době pracujeme na jejich odstranění. Naším cílem je co nejrychleji opravit chyby, které vznikly právě při přechodu na novou verzi. Prosíme všechny uživatelé o strpení a doufáme, že budete spokojeni s kvalitou a novinkami, které Vám přinese nová a upravená verze aplikace společně s plánovaným vypuštěním mobilních aplikací pro operační systémy Android a iOS. Hezký zbytek dne přeje tým sMoneybox.

18. 10. 2016, 14:31