Pro zobrazení výsledků stiskněte ENTER, pro zrušení zvolte ESC.

proč takhle nesmyslně?

David
Děkuji, jsem si toho nevšiml :( hold zvyk je zvyk a tohoto sloupe jsem si vůbec nevšiml. Ale moc vám děkuji.

24. 09. 2008, 16:35

David
*David:* Myslím, že to co hledáte je na Vašem obrázku ve sloupci vlevo od toho co jste zvýraznil (Celkove misko111). Pokud chcete zobrazit stav ze všech účtů, stačí je ve filtru všechny vybrat (pomocí ikony plus).

24. 09. 2008, 12:52

David
Myslím tohle: http://www.eimg.cz/showlarge.php?id=3213 nějak nechápu proč se mi ukazuje pohyb na tom jednom účtě jenom z jedné strany. a né ze všech pohybů na účtu. Už chápete??

23. 09. 2008, 20:47

David
*David:* Dobrý den, mohl byste prosím nějak podrobněji popsat v čem je problém? Celkové souhrny na záložce peněz zůstaly, jsou tam jak součty celkem tak za zobrazenou stránku, čili to zůstalo naprosto shodné jako u předchozí verze. Nově akorát přibyla přehledová stránka, která se Vám zobrazí ihned po přihlášení (obsahuje dva sloupce, vlevo přehled posledních záznamů a vpravo je graf bilance), tam je zobrazen pouze celkový součet.

23. 09. 2008, 12:58

David
Proč jste počítání celkového počtu peněz udělali jen na jednu stránku? Potom tom mám bordel jako počet celkem nechci aby se mi řadil na jednu stranu( list ) ale na celkový účet máj to někde nastavit nebo jak?

23. 09. 2008, 01:34