Pro zobrazení výsledků stiskněte ENTER, pro zrušení zvolte ESC.

Přístup přes mobil?

Jan Dovrtěl
super soft, používam ho v mobile často, ale!!! keď dám na displej zobraziť 5 záznamov, ukáže mi ako sumár určitú sumu, keď dám 10 záznamov, ukáže mi inú sumu, veď ja predsa nepotrebujem zrátať počet peňazí na displeji ale keď pridám nový záznam, tak potrebujem vedieť, koľko peňazí mi zostalo na účte celkovo, spolu, aby som vedel, koľko ešte môžem minúť, prečo to takto neukazuje? Celkový zostatok, nie displejový zostatok. Je to problém spraviť? Už som sa na to pred rokmi pýtal - Technikus

23. 10. 2011, 18:11

Jan Dovrtěl
Dobrý den, "http://www.smoneybox.com/mini":http://www.smoneybox.com/mini

01. 09. 2009, 15:09

Jan Dovrtěl
Dobrý den, mohu se zeptat,jaka je teď aktualni adresa pro přístup přes mobil? Stále se mi na zařízení ukazuji stránky v plné html verzi a neda se do nich tak prakticky nic vložit.

29. 08. 2009, 12:21

Jan Dovrtěl
*vrty:* Opraveno, omlouváme se za problémy.

10. 10. 2008, 14:47

Jan Dovrtěl
Aha, tak zřejmě je tam stejný problém jak byl u vkládaní převodů,záznam je pořízen do špatného datumu, tudiž ne do 1.10.2008 ale do 10.1.2008 :(

02. 10. 2008, 19:32

Jan Dovrtěl
Dobrý den, chtěl bych nahlásit zřejmě chybu v aplikaci přes mobil, už asi dva dny nemohu do sMoney zadat nové položky, vše se tváří normálně ale po odeslání, kdy se dokonce objeví i hláška "Váš záznam byl úspěšně zadán", tak se v nově vygenerovaném výpise neobjeví a není ani na webu.. :(

02. 10. 2008, 18:23

Jan Dovrtěl
*vrty:* Dobrý den, ano změnili jsme přihlašování přidáním login_key. Přidáme i pro přihlašovací formulář mobilní verze možnost "Zapamatovat přihlášení", pokud Váš prohlížeč uchovává cookies, mělo by to stačit.

02. 09. 2008, 16:57

Jan Dovrtěl
Tak ještě jednou zdravím, chci se zeptat, jestli se ňák nezměnila přihlašovací stránka přes wap? Přestal mi totiž fungovat přístup který popisuji v prvním příspěvku v druhém bodě. Všiml jsem si že na stránce se objevil skrytý vstup login_key, ten se asi průběžně mění, že :( No škoda, bylo to vcelku dobré přistupovat i z mobilu rychle bez zadávání hesla. Kdyby ňáká možnost existovala, dejte mi prosím vědět, budu velice rád.

02. 09. 2008, 16:36

Jan Dovrtěl
Zdravím, už ňákou dobu používám přístup na sMoneybox přes mobil, sepsal bych zde několik postřehů: 1, přistupuji přes Operu mini, u t-mobilu za paušál 117,81,- Kč s DPH (internetové zvýhodnění Surf+) mohu přes Operu surfovat neomezeně. 2, udělal jsem si tajnou html stránku s vyplněnými přihlašovacími údaji, takže při přístupu nemusím zadávat jméno a heslo. Jméno už si ale Opera mini 4 pamatuje. (průser bude, až někdo moji stránku objeví.. ;), 3, nastavil jsem si účet Hotovost jako výchozí, tak odpadá výběr účtu, v terénu výhradně pořizuji záznamy utracené z Hotovosti. Prosba o vylepšení: 1, Po přihlášení by se rovnou mohl nabídnout formulář pro vytvoření nového záznamu (z 99,9% se přihlašuji na smoneybox abych vytvořil nový záznam, tak proč na to zbytečně klikat?) 2, Při zadávání nového záznamu není nikde vidět v jakém účtu se pohybuji, aspoň v titulku stránky by to být ale mohlo. 3, výběr kategorie je v pořádku, ale kolonku pro novou kategorii bych schoval a na kliknutí by se ukázala. Z 99,9% jsem při pořizování záznamu ještě nikdy přes mobil novou kategorii nezakládal. 4, kolonku s částkou a radio button (Příjem/Výdaj) bych prohodil, ke kolonce bych dopsal třeba jen Kč ať je vidět co se do ni má napsat. 5, Dále bych rád vyděl zůstatek celkem, a čím výše bude umístěný tím líp ;) 6, Titulní stránku bych si teda představoval takto: !http://disk.jabbim.cz/vrty@njs.netlab.cz/smoneybox-mini.jpg!

10. 12. 2007, 15:44

Jan Dovrtěl
*Tomáš Pavelka:* Tak děkuji, jen se už jsem si i na tu aplikačku zvykl, jen mi tam chybí údaj o celkovém stavu účtu :( To by bylo úplně ideální, kdybych si v terénu mohl hned zkontrolovat kolik mam na účtě a nebo v peněžence? Hned bych třeba taky mohl zjistit, kolik jsem utratil večer v hospodě, protože hned se mi to tam zapisovat nechce, když jdu do hospy tak si peníze nepočítám předem a do rána to zapomenu kolik jsem vlastně měl piv a kolik jsem za ně dal.. Tak díky moc a těším se na další novinky.. ;)

27. 01. 2008, 06:31

Jan Dovrtěl
*vrty:* Dobrý den, bohužel není možné stránky personalizovat pro každého tak, jak by si to právě on představoval. Musíme tedy volit kompromisní řešení, tak abychom vyhověli pokud možno většině uživatelů. Vaše připomínky bereme na vědomí a vyhodnotíme následné zpracování.

10. 12. 2007, 17:19