Pro zobrazení výsledků stiskněte ENTER, pro zrušení zvolte ESC.

Pravidelné platby

tomas.langr@centrum.cz
Dobrý den, také se mě nezapočítávají pravidelné platby do výdajů. Mám pouze hlavní účet.

01. 11. 2016, 19:48

jenda.novi@seznam.cz
Dobrý den, pravidelné platby mezi účty je možné nastavit v sekci pravidelné platby. Musíte si zvlášť nastavit odchozí pravidelnou platbu z jednoho účtu, ale také zvlášť nastavit příchozí pravidelnou platbu na účet, na který má být Vaše uvedená částka připsána. Pokud máte obě nastavení pravidelných plateb, zkontrolujte data na obou účtech, zda vám platba chodí ve stejný den nebo máte delší prodlevu a peníze se proto přičítají později. Také si, prosím, překontrolujte, jestli máte u obou účtů nastavený stejný typ platby (např. měsíční). Pokud se i přesto částka na Váš spořící účet nepřičte, doporučujeme pravidelnou platbu na obou účtech smazat a nastavit znovu.

20. 04. 2016, 08:16

jenda.novi@seznam.cz
*Anonym:* Děkuji Vám, šlo mi o to vlastně že mám jeden spořící učet a jeden klasický a na dany datum sem měl nastavenou pravidelnou platbu že z klasickeho uctu se odecte castka a druhou pravidelnou platbu že se castka přičte na ucet druhy...jde o vlastne převod mezi ucty ale chtel sem takhle automaticky diky pravidelnym platbam... a stalo se jen ze se o osobniho uctu castka odecetla ale druha prav platba neprobehla kde se mela castka pricist...

19. 04. 2016, 16:49

jenda.novi@seznam.cz
Dobrý den, při kontrole Vašeho profilu byl odstraněn filtr, díky kterému se nezobrazovaly Vaše nastavené pravidelné platby. Nyní by mělo být vše v pořádku. Prosím, překontrolujte si své platby na Vašem osobním profilu, zda je vše tak, jak má být. Nezapomeňte prosím zkontrolovat také datum odchozích a příchozích plateb. Děkujeme a přejeme hezký zbytek dne.

19. 04. 2016, 09:13

jenda.novi@seznam.cz
Dobry den, měsíční.. kdyz dam detaily platby tak píše že platba byla provedena ale na učtech se penize nepřipsali.. Děkuji

18. 04. 2016, 19:03

jenda.novi@seznam.cz
Dobrý den, testujeme Váš dotaz, můžete nám sdělit jaké pravidelné platby máte nastaveny? Denní/měsíční nebo týdenní? Děkujeme za Vaši odpověď.

18. 04. 2016, 09:59

jenda.novi@seznam.cz
Dobrý den,mám nastavené pravidelné platby jak odchozí tak příchozí peníze ale bohužel peníze z účtu se neodecitaji a naopak taky ne ..prosím o radu

18. 04. 2016, 05:03