Pro zobrazení výsledků stiskněte ENTER, pro zrušení zvolte ESC.

Podpora uživatelů

Jiří Kubica
*Tomáš Pavelka:* Děkuji za Vaši rychlou odpověď. Hned to vyzkouším. Pěkný den.

16. 06. 2009, 22:02

Jiří Kubica
*Anonym:* Dobrý den, vyrovnání konta slouží ke srovnání stavu zapsaného na sMoneybox se stavem skutečným. Například pokud si vedu v sMoneybox kolik mám peněz v hotovosti (v peněžence) a zjistím že ve skutčnosti mám více peněz než kolik ukazuje sMoneybox (čili jsem zapomněl něco zapsat a teď mi to nesedí), tak použiji funkci "vyrovnání konta", kde zadám reálný stav a systém dopočítá srovnávací částku. "lze si někde otevřít z čeho všeho se jednotlivé kategorie skládají, aniž bych si musela toto exportovat do Excelu" - v pravém sloupci vedle výpisu peněz je filtr s nadpisem "Kategorie", přes který si můžete filtrovat výpis peněz dle vybraných kategorií.

15. 06. 2009, 14:10

Jiří Kubica
Dobrý den, v únoru jsem náhodně objevila Vás úžasný program. Moc se mi líbí. Každý den ho používám. Doporučila jsem ho taky spoustě svým známým. Jen bych se chtěla zeptat na funkci "vyrovnání konta". Nechápu jak s ní pracovat a bojím se ji vyzkoušet, aby se mi data nějak nezkreslila. A lze si někde otevřít z čeho všeho se jednotlivé kategorie skládají, aniž bych si musela toto exportovat do Excelu? Uvítala bych taky manuál k Vašemu programu. Děkuji velmi pěkně za Vaši odpoveď.

12. 06. 2009, 22:43

Jiří Kubica
Vzhledem k tomu, že systém je poskytován zdarma, není v silách provozovatele poskytovat telefonickou podporu. Pro základní podporu bude sloužit toto fórum – ptejte se na cokoliv.

10. 08. 2007, 01:51

Jiří Kubica
*Anonymous:* Dobrý den, systém sMoneybox slouží k evidenci Vašich příjmů a výdajů. Není tudíž možné přes něj nakupovat na internetu.

21. 02. 2008, 23:14

Jiří Kubica
Dobrý den,snažím se zakoupit softver na"netu"-Magicdvdripper.Zajímá mě,zda toto lze Vaším prostřednictvím,svůj účet mám u spořitelny.Děkuji.

21. 02. 2008, 23:05

Jiří Kubica
*yirie:* Ano, máte pravdu, pokud máte měsíční rozpočet, tak se hranice rozpočtu (začátek a konec) automaticky přepočítávají. Je to z toho důvodu, že rozpočet je aktuální vždy pro dannou periodu (měsíc) a ukazuje se Vám tedy, od kdy do kdy rozpočet platí.

01. 02. 2008, 15:00

Jiří Kubica
*Tomáš Pavelka:* Aha. Takze problem je jinde. Kdyz jsem pred mesicem vytvarel rozpocet pro kategorii, tak jsem jako zacatek zadal 1.4.2007. Kdyz ale ted kliknu na editaci rozpoctu kategorie, tak tam jako zacatek je 1.2.2008. To stejne se stalo u vsech kategorii. Nemel jsem duvod zadavat zacatek na 1.2.2008. Jako dukaz uvadim to, ze uz mi smoneybox jednou rekl, ze jsem vydaje v jedne kategorii presvihnul. Takze to vypada, ze se zacatky rozpoctu nejak sami prepocitali. Nevim, je to jen muj laicky odhad.

01. 02. 2008, 05:01

Jiří Kubica
*yirie:* Dobrý den, pokud rozpočet pro kategorii začíná 1.2. tak se do něj nemohou započíst záznamy z ledna.

31. 01. 2008, 23:43

Jiří Kubica
Dobry den, v rozpoctech pro kategorie je asi chybka. Dnes je 31.1.2008. Kategorie "vyber hotovosti" zacina 1.2.2008. Takze jsem cekal, ze dnes jeste uvidim lednove informace. V teto kategorii jsou v lednu transakce za 8000. V kategorii je ale 0. Stejne je to u vsech ostatnich kategorii.

31. 01. 2008, 23:07

Jiří Kubica
*yirie:* Ty celkové průměry jsou počítány na záznam, čili pro měsíce v roce je to celková suma např. příjmů dělená počtem záznamů.

14. 01. 2008, 05:40

Jiří Kubica
*Tomáš Pavelka:* Diky za prezdivku. K tem statistickym prehledum: porad mi to neni jasne. Zadal jsem Celkove prumery > Mesice v roce. Zobrazila se tabulka kde byly napr. Prumerne vydaje za mesic cervenec 3600,- Kdyz jsem se ale podival na cervenec tak celkove vydaje byly 3600 x 31 = 111 600. Co tedy ta castka 3600,- rika?

12. 01. 2008, 21:16

Jiří Kubica
*Anonym:* Dobrý den, Vaši přezdívku pro fórum si může nastavit v Editaci profilu/Rozšířené nastavení. Import je háklivý na zvolené kódování Vašich dat, je třeba zvolit odpovídající kódování v importovacím formuláři. U statistických přehledů si můžete zvolit za jaké období bude přehled zobrazen.

12. 01. 2008, 19:01

Jiří Kubica
Dobry den, Prumery v kategorii a Celkove prumery - v techto statistikach se objevuje sloupecek Prumerne vydaje. Neni mi ale jasne, co to cislo rika. Jestli je to Prumerne vydaje za mesic?

12. 01. 2008, 02:49

Jiří Kubica
Dobry den, 1. i kdyz jsem prihlasen do smoneybox, tak prizpevky do fora pridavam jako anonym 2. mam problemy s importem dat - zrejme je haklivy na nektere znaky, projevovalo se to tak, ze transakce se nenaimportovali. Podezrele znaky byly v popisu. Kdyz jsem popis odstranil, tak se vse importovalo. Zajimave bylo, ze nekdy se hlavicka na importovaci strance zobrazila cesky, nekdy anglicky a nekdy slovensky. Data muzu poskytnout.

12. 01. 2008, 01:42