Pro zobrazení výsledků stiskněte ENTER, pro zrušení zvolte ESC.

opět nová verze

Helena Drevniakova
Tak to jsem zvědavá zda to dodrží, ještě že jsem si data ukládala tady i tam. Jinak bych zase zaplakala nad výdělkem.

10. 03. 2017, 13:53

6249@seznam.cz
Neztrácejte čas s portálem Moře financí, právě skončil, uživatelům slíbil export dat domácího účetnictví.

10. 03. 2017, 03:40

Miluše Bucharová
Prosím uživatele AK o pomoc s exportem dat do systému moře financi. milabuch@seznam.cz

04. 02. 2017, 01:50

AK
Už dva týdny mám účet u konkurence, ale přece jen jsem zašel mrknout, jak to tady pokračuje. A vidím, že se nezměnilo nic a tedy bylo správné rozhodnutí dát si malou práci s exportem dat, jejich rychlou opravou a následným importem do nové aplikace. Data mám v pořádku, vše funguje, jak má a uživatelsky i vzhledově je to téměř shodné s původní verzí sMoneybox...takže to berte jen jako doporučení, ale zkuste se tu dál netrápit a mrknout na more-financi.cz. Tohle opravdu není reklama, spíš trošku smutný povzdech několikaletého, teď už bývalého, uživatele. ;-)

02. 11. 2016, 13:55

Helena Drevniakova
katerina.bouskova@gmail.com 31. 10. 2016, 21:30 Po nějaké úpravě v posledních dnech se objevily transakce, které jsem smazala. Asi před týdnem se mi podařilo dát do pořádku zůstatky a nyní to zase nesouhlasí. Už se bojím cokoliv v programu udělat. A opravte si, prosím, "Odpověďět" na fóru. To snad není tak velký programátorský zásah. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Já počkám do konce roku, jak se to nespraví, tak budu uvažovat o jiném programu. Opravdu vylepšení se stalo "noční můrou" snad pro každého uživatele tohoto prográmku on-line. Každý den sleduji co zase nebude pracovat.A vždy nezklamete......pokaždé něco jiného nepracuje!

01. 11. 2016, 14:50

katerina.bouskova@gmail.com
Po nějaké úpravě v posledních dnech se objevily transakce, které jsem smazala. Asi před týdnem se mi podařilo dát do pořádku zůstatky a nyní to zase nesouhlasí. Už se bojím cokoliv v programu udělat. A opravte si, prosím, "Odpověďět" na fóru. To snad není tak velký programátorský zásah.

01. 11. 2016, 02:30

Lucie Blažejová
Dobrý den, na odstranění chyb, které vznikly přechodem na novou verzi stále pracujeme. Vše postupně otestováváme a novou verzi aktualizujeme. Děkujeme za strpení. sMoneybox

31. 10. 2016, 16:50

kamilski
jak u koho. U mě kategorie nefungují ani u příjmů, ani u výdajů :-) No snad to brzy dají do kupy.

31. 10. 2016, 02:45

katerina.bouskova@gmail.com
Nebuďte nevděčný. U příjmů kategorie fungují. :-)

29. 10. 2016, 23:43

alakk@seznam.cz
den ode dne horší. To co včera fungovalo dnes nefunguje. Nelze zadat kategorie, totálně nesouhlasí zústatky, stále pomalejší a pomalejší, nefungují filtry............prostě stále horší a horší. Míníte vůbec odtranit nedostaky nebo je na čase hedat jiný program?

28. 10. 2016, 20:12