Pro zobrazení výsledků stiskněte ENTER, pro zrušení zvolte ESC.

Novy sMoneybox

Savione
<b>Tomáš Pavelka</b>: https://www.smoneybox.com/forum/3 - viz poslední příspěvky - můj příspěvek, který je zaslán v září je až 4. Jinak s tou anglickou verzí se mi to stalo teď také. Přidal jsem částku - omylem jako výdaj - tak jsem ji editoval a Uložil a najednou jsem měl anglickou verzi smoneybox. [Přes Dashboard - Přidat záznam - Vytvoř - to mě vrátí do záložky peníze (https://www.smoneybox.com/records/) - Kliknu u částky na Edituj - změním z Výdaje na Příjem - Ulož) - teď jsem to zkoušel a zůstala mi česká verze.. tak netuším jak se to mohlo stát.

11. 09. 2008, 13:40

Savione
Reminder už funguje. Díky. S tím přepnutím jazyka nevím. Jestli se to zase stane, dám vědět. Jinak zpět na češtinu se mi povedlo přepnout tak, že jsem se nejdřív přepl na English a pak zpět na Čeština a vše v pořádku.

11. 09. 2008, 12:07

Savione
*reaper:* Mohl byste prosím podrobněji popsat co tím myslíte? Témata v daném fóru, jsou řazena tak, že nejnovější je vždy nahoře.

10. 09. 2008, 16:10

Savione
Razeni na foru neni od posledni reakce ale asi od.. vzniku fora? :-) [» Fóra » Česky - všeobecně]

10. 09. 2008, 16:03

Savione
*MartinJanda:* Děkujeme za nahlášení chyb, emaily opravíme co nejdříve. Pokud jde o chybu s přepnutím jazyka, mohl byste prosím, pokud se bude chyba opakovat, popsat posloupnost kroků/akcí které jste prováděl, abychom mohli chybu nasimulovat a opravit.

10. 09. 2008, 15:50

Savione
Tak jsem zjistil 2 další chyby: 1. najednou místo češtiny mám UI v angličtině. V settings je stále nastavena čeština. Ale to mě zas tak nepeče. 2. přestal fungovat reminder na email.

10. 09. 2008, 11:47

Savione
Bez problémů, už jsem to opravil. Jinak funkce "Vyrovnat konto" je šikovná. Díky.

03. 09. 2008, 14:19

Savione
*MartinJanda:* Dobrý den, chyba je na naší straně, bude opravena co nejdříve. Převody se vkládají, ale bohužel se špatným datem, je přehozen den s měsícem, takže pokud jste vložil převod např. 03.09.2008 tak se vložil jako 09.03.2008. Chybu opravíme, ale bohužel je třeba u převodů co jste již vložil data ručně upravit, nemáme možnost to opravit za Vás. Omlouváme se za vzniklé problémy.

03. 09. 2008, 13:09

Savione
V seznamu se neobjevují převody. Jako z pohledu statistiky je to určitě lepší, ale pak člověk neví kdy a kolik třeba vybral atd. Nebo dělám něco špatně?

03. 09. 2008, 11:47

Savione
*vrty:* Děkujeme za nahlášení chyby, bude odstraněna co nejdříve.

02. 09. 2008, 16:51

Savione
Děkuji za odpověď,nerozumím trošku tomu, proč když spustím IE tak smoney se načte a chvilku můžu klikat na záložky, ale po chvilce to napíš hlášku Error 500? Nedělám něco špatně? Taky jsem si všiml, že ani toto forum nefunguje uplně korektně např. na stránce http://www.smoneybox.com/cs/forum/topics/list?category_id=3 se vubec v kolonce poslední příspěvky nezobrazují ty aktuální.. :(

02. 09. 2008, 16:07

Savione
*vrty:* Dobrý den, za problémy se omlouváme, na jejich odstranění se usilovně pracuje. Pokud by problémy přetrvávaly, kontaktujte nás emailem nebo na tomto fóru. Tagy budou co nejdrříve přidány zpět, byla upravena celá koncepce kategorií a to do jejich stromové struktury, proto to "padací menu".

02. 09. 2008, 12:27

Savione
No já jsme se s novým sMoney nestačil ani zkamarádit a už mi to po chvilce klikání na záložky vypisuje "500 Internal Server Error" a to jak ve firefoxu, tak i v internet exploreru pod XPéčkama. No a druhá věc, která se mi moc nelíbí je, vybíraní kategorií pomocí padacího menu, proč jste upustili od koncepce malých a velkých tagu? Vždyť to bylo to nejlepší na sMoney člověk jen klikl a kategorie se vybrala, nebo jen začal psát a ketegorie se doplnila. ;)

02. 09. 2008, 02:16

Savione
*Savione:* Jsme rádi, že se nová verze l9bí. Chybu opravíme co nejdříve, děkujeme za upozornění.

01. 09. 2008, 17:32

Savione
Mě vyhovovala ta dřívější.

31. 08. 2008, 03:07

Savione
Tato vynovena verzia sa mi velmi paci. Najma zjednotenie kategorii pre vsetky ucty. Ked date este moznost vypnut zobrazenie niektorych kategorii pri statistikach (hlavne prevodov medzi uctami), budu konecne tie krasne grafy pouzitelne na realny prehlad prijmov a vydavkov... :) Edit: Nasiel som jeden maly bug. Po prepnuti sa zo statistik do menu prniaze nie je mozne pouzivat filtre. Pomoze az relogin.

29. 08. 2008, 21:21