Pro zobrazení výsledků stiskněte ENTER, pro zrušení zvolte ESC.

Nová vs. stará verze

AK
Takže jsem hledal alternativy a našel. www.more-financi.cz je v zásadě to stejné, jako byla stará dobrá verze. Takže se tu mějte, já na tohle nemám nervy. Problém samozřejmě je, že export tu naprosto nefunguje, takže budu nejspíš začínat od nuly. Jinak ta nová aplikace by to i načíst uměla. No, co se dá dělat.

22. 10. 2016, 08:10

Miluše Bucharová
Chtěla jsem účtovat, mám tu již kupu dokladů, ale znechuceně jsem toho nechala, to se prostě nedá, takový nesmyslně udělaný upgrade musel udělat totální nešika. Budu hledat někde jinde, pokud nevrátíte starou verzi nebo lépe zpracovanou starou verzi.

19. 10. 2016, 16:21

Robert AMBROŽ
Pardon!! NOva verze nestoji za nic, Vraťte starou verzi ,nebo pridete o klienty. Na toto se neda dívat ne že s tim pracovat. Vemte si priklady z nemeckeho trhu. Toto je neskutečny chaos a maglajz. Vy se necítite?! To co je za paškvil????

17. 10. 2016, 16:31

Robert AMBROŽ
Nova verze

17. 10. 2016, 16:28

Helena Drevniakova
Potřebuji najít něco v textu , v minulosti byl i na text (hledej) lupa... a ta mi v nové verzi chybí. Asi budu hledat nové jednoduché domácí účetnictví.

17. 10. 2016, 14:32

kazilji@gmail.com
Dobrý večer, používám tuto aplikaci již od roku 2007, byla přehledná a jednoduchá, to co jste vytvořili mi připadá, že vývojář nikdy takovou aplikaci nepoužíval..je to bída a hlavně to člověka ani neláká si výdaje zaúčtovat ...účetnictví bylo vždy přehledné ve sloupečku či tabulce....musím se přidat k mnoha lidem asi budu hledat něco nového.....J.K.

16. 10. 2016, 19:41

katerina.bouskova@gmail.com
Chtěla jsem se rozepsat, ale AK popsal asi opravdu vše. Takže by mne v současné chvíli zajímalo, zda se bude nová verze upravovat ke spokojenosti uživatelů, nebo zda si mám hledat jiný program. Kdyby se do fora zapojil někdo z autorů, třeba by mohl odpovědět.

14. 10. 2016, 16:12

AK
Zatím jsem našel: http://www.more-financi.cz/ http://eucty.cz/ Ale hlouběji jsem to ještě nezkoumal. :-) Další tipy uvítám.

14. 10. 2016, 09:09

Musím hledat jiný. Naprosté fiasko.

14. 10. 2016, 08:36

AK
Koukám, že to ze mě tady na fóru udělalo nějaké Le Ming Tuanha... :-D Takže další drobná připomínka - blbne vám fórum. :-D Jo a teď koukám hned tady na button, tak jen drobnost. Ve slově Odpovědět háček u D fakt není. ;-)

14. 10. 2016, 06:58

AK
Mimochodem, vidím, že nespokojených lidí je tu hodně, ani se nedivím, a vzhledem k tomu, že je to fórum, tedy lidová diskuze, tak otázka do pléna. Neznáte někdo jiný systém s obdobnou funkcionalitou jako stará verze? Obávám se, že novou vážně využívat nebudu a nerad bych přestal svůj přehled vést. Díky za tipy. :-)

14. 10. 2016, 06:55

Lê Minh Tuân
Dobrý den, jen zpětná vazba k nové verzi. Vím, že lidé mají obecně problémy s tím, co je nové a na co nejsou zvyklí, nicméně tady se to bohužel fakt nepovedlo. Zadávání příjmů/výdajů - výrazně složitější, je potřeba víc kliknutí, hledat v roletkách. Předchozí systém byl intuitivní a pohodlný. Už jen výběr kategorie byl na jedno kliknutí, ne hledání v roletce. Roletka je prostě na moc pohybů a dává smysl, když je těch údajů fakt hodně a reálně se na stránku nevejdou, tady tedy ne. Přehled transakcí - nechápu smysl budoucích výdajů, jen to mate a nevidím rovnou poslední zadané. Designově roztažení také nedává smysl, má jít o přehled, tedy chci vidět tabulku s co nejvíce řádky, teď se jich vejde jen pár. Podrobnosti si v případě potřeby rozkliknu. Statistiky - v podstatě nejsou, zmizely. Dva grafy k ničemu, opět nastavování na půl dne a pak stejně nevidím, co chci. Grafy vypadají pěkně ve výroční zprávě, ale jinak jde hlavně o čísla. Zajímá mě, kolik jsem měl třeba ten měsíc přebytek, ne jak vysoký je sloupeček v grafu. Filtry - kapitola sama pro sebe. Dříve co klik, to filtr, tedy nastavení několika bylo dílo vteřin. Teď jsme u těch děsných roletek, tedy najít roletku, rozkliknout roletku, rolovat v roletce, kliknout na výběr. A znovu. Opravdu ne. Stabilita - pomalá odezva, několikrát zhroucení a vypadnutí na web, ale to chápu, že je nasazením nového a vychytává se. Celkově kdybych to měl shrnout: Funkčně krok vedle. Předchozí systém byl naprosto funkční, měl, co bylo potřeba, dobře a snadno se s ním pracovalo. Nyní chybí některé funkce a u těch stávajících se výrazně snížila pohodlnost použití. Grafika - no, stará verze byla od pohledu stará, ale to si člověk zvykne. Nová se mi nelíbí, ale to je jen o názoru a asi i zvyku. Tedy kdybych měl doporučit. Vezměte starou verzi, předělejte si TROŠKU grafiku, aby vypadala moderněji, ale opravdu jen trošku, vše nechte tam, kde je. A pokud je potřeba, upravujte jen backend, do toho nevidím, v jakém je to stavu. Ale dosud to fungovalo bez chyby. Na závěr snad jen prosba. Nebylo by možné nechat někde skrytě běžet starou verzi? Pro nás stávající dlouholeté spokojené uživatele? My vás nepráskneme. ;-)))

14. 10. 2016, 06:48