Pro zobrazení výsledků stiskněte ENTER, pro zrušení zvolte ESC.

nová verze

Kateřina Snídalová
Dobrý den, veškerá Vaše data do doby konverze databáze máme uložena, a za tato data můžeme ručit. Bohužel došlo k nepříjemnostem ohledně generování záznamů opakovaných transakcí, a vznikl tak zmatek, takže databázi v současné době opravujeme. Budeme se snažit, aby opravy byly co nejdříve dokončeny, pokud bude mít někdo konkrétní problém, ať se nám ozve přímo na email a my po dohodě opravíme, co bude požadovat.

20. 10. 2016, 13:17

dusanryban@seznam.cz
Nelze nez souhlasit. Nova verze nedosahuje ani zdaleka komfortu puvodni verze, nektere funkcionality chybi- prevod mezi ucty, soucty zustatku na uctech atd, komplikovane zadavani transakce, u nacteni trvalych plateb mesic dopredu jsem vubec nepochopil smysl. Uzivatelsky i architekturou byla stara verze mnohem lepsi. Velmi nerad kritizuji praci druhych, ale bohuzel tato zmena byla a je jen k horsimu. Strasne me to mrzi, nechci prechazet na jiny system,ale ....

13. 10. 2016, 20:36

esorimmer@gmail.com
Migrácia na nový systém dokazuje starú známu vec, že keď niečo funguje tak do toho nezasahuj. Stará verzia bola dizajnovo určite na úrovni doby, kedy vznikla, ale bola maximálne jednoduchá a funkčná. Stačilo nakliknúť kategoriu, zadať sumu a dátum. V tejto verzii je na to treba veľa zbytočných krokov. Navyše, neviem, či to robí len mne, ale je to neuveriteľné pomalé. Zostáva dúfať, že aplikácie pre Windows a Android budú použiteľnejšie, webové rozhranie je veľmi nepohodlné. Držím palce, pri ďalšom vývoji, aby ste čo najrýchlejšie vychytali všetky muchy.

13. 10. 2016, 19:20

Katka
Dobrý večer, souhlasím s vámi, tato nová verze akorát vše zkomplikovala, zadávání trvá déle, samé klikání, grafy jsou úplně o ničem, chybí součty transakcí v daném období i přehled příjmů a výdajů dle kategorie. Vyzkoušel vůbec někdo tuto verzi a porovnal se starou, plně funkční? Proč měl někdo potřebu předělávat něco, co skvěle funguje? Nové heslo se jen napíše v nastavení, také jsem si toho hned nevšimla. Všechny transakce zadané ve staré verzi mám i v nové, vám se letošní ztratily?

13. 10. 2016, 19:02

hotovahana@seznam.cz
Dobrý den, nová verze je opravdu děsná. Na grafech není vůbec zřejmé, co obsahují. Vždycky mi souhlasily zústatky na účtech i hotovost. To už je bohužel minulost. Jsem Vaším spokojeným klientem od roku 2009. Vždycky jsem byla spokojená, dokonce jsem několika kamarádům Vaši aplikaci doporučila a dneska nestačím brát telefony nespokojených kamarádů. Včera, když jsem se nemohla nijakým způsobem dostat ke svému domácímu účetnictví, byla to pro mě skoro katastrofa. Zvykla jsem si každý večer zaúčtovat všechny denní výdaje, každý týden sledovat, kam jde rozpočet rodiny. Jedinou mojí chybou bylo, že jsem si vše před aktualizací nevytiskla, abych měla možnost si najít prográmek, kde můžu pokračovat. Nyní jsou pro mě data roku 2016 úplně pryč. Banku zvládnu, mám výpisy z banky, ale hotovost nejsem schopna zrekonstruovat. Jenom se ptám, PROČ???? Proč jste nás neupozornili, že tato situace nastane! Mohli bychom se na tuto situaci připravit a vše si vytisknoout a najet na nový program. Navíc jsem se nebyla schopna přihlásit ani na svoje staré heslo a tak jste mi poslali heslo nové, které si opravdu nejsem schopna zapamatovat. V nastavení jsem změnu hesla nenašla, abych si ho změnila. Proč děláte změny jenom k horšímu? Stačilo dát vědět, že o svoje stálé zákazníky už nestojíte a jistě bychom se zařídili jinak. Pokud máte pro mě nějaké řešení, prosím o zprávu na alakk@seznam.cz. Děkuji za jakoukoliv pomoc. Je to pro moji osobu opravdu moc důležité. Zdravím Koubská Ráda bych si zaplatila, abych se ke svým datům dostala zpět. Prosím pomůžete mi?

13. 10. 2016, 12:37